Kwartalnik Civitas Christiana

„Civitas Christiana” to kwartalnik społeczno-kulturalno-religijny. Na łamach pisma prezentowana jest działalność katolików świeckich i życie Kościoła Katolickiego. W publicystyce poruszamy problematykę: kulturalną, społeczno – polityczną i historyczną. Wydawcą pisma jest Fundacja Civitas Christiana.

W obecnym kształcie linii pisma odpowiadają następujące działy:

– Z życia Stowarzyszenia
– Temat numeru
– Wiara, Wspólnota, Kościół
– Opinie
– Rozmaitości

Kwartalnik „Civitas Christiana” w formie papierowej można otrzymać bezpłatnie w Oddziałach Katolickiego Stowarzyszenia „Civitas Christiana” oraz pobrać w formie e-wydania z serwisu e-civitas.pl

Zachęcamy także do korzystania i współpracy z serwisem e-civitas.pl, gdzie publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła oraz prezentujemy działalność Katolickiego Stowarzyszenia „Civitas Christiana”. Rozwój internetu i sieci społecznościowych sprawiają, że jako medium opiniotwórcze, chcemy być obecni również w tej przestrzeni, aby docierać do jeszcze większego grona odbiorców.

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury